Хакер отримав $60 тисяч за виявлені вразливості в Google Chrome

Інтернет-компанія Google вдруге присудила хакеру під кодовим ім’ям Pinkie Pie приз в 60 тисяч доларів за виявлені вразливості в браузері Chrome, повідомляється в блозі Google Chromium.

 

Дві вразливість в Chrome були знайдені 19-річним хакером на змаганні Pwnium-2, організованого Google

в ході конференції Hack in the Box в Малайзії. Проблеми були ефективно усунені компанією менш ніж через 12 годин після їх виявлення, пише техноблог Ars Technica.

 

Примітно, що Pinkie Pie вже удруге входить до числа призерів змагання – на першому аналогічному конкурсі він виявив 6 вразливостей у самому Chrome і виявився одним з двох фахівців, що отримали призи розміром у 60 тисяч доларів.

За результатами другого конкурсу представник команди Google Chrome Джейсон Керсі (Jason Kersey) привітав в блозі лише Pinkie Pie, і це дозволяє припустити, що цього разу максимальний приз у 60 тисяч доларів дістався лише йому.

Перше змагання під назвою Pwn2Own, де хакери намагалися виявити вразливості в Chrome за грошові призи, компанія Google влаштувала в лютому 2012 року. Призовий фонд змагання складає 1 мільйон доларів, який Google розбиває на декілька десятків призів по 60, 40 і 20 тисяч доларів.

Призи розподіляються між переможцями залежно від того, якими методами користуються хакери. Найбільшу нагороду отримують фахівці, що використовують для злому лише вразливості самої програми, менші призи присуджуються за використання вразливостей як у самому Chrome, так і в іншому програмному забезпеченні, яке взаємодіє з браузером, або виключно в сторонньому програмному забезпеченні.

за матеріалами: РИА “Новости”http://www.osvita.org.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь