Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2012 року

 

 

Скачати таблицю перевезення балів 2012

Реклама
Скачати

Завершено обробку відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії. Результати розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування

Тестування з всесвітньої історії відбулося 24 травня. Тест ЗНО з всесвітньої історії складався із завдань чотирьох форм. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати, правильно виконавши всі завдання тесту дорівнює 89 тестовим балам.

Тестові роботи всіх учасників тестування з всесвітньої історії розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити з індивідуальної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість набраних тестових балів з кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2012 року:

За матеріалами: http://osvita.ua

 

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь