10 порад тим, хто складає іспити

Поради при складанні іспитівБагато студентів бояться першої сесії, оскільки ще зовсім не впевнені в своїх силах і думають, що іспити у вищому навчальному закладі занадто сильно відрізняються від шкільних. Але варто сказати, що цей страх існує тільки у свідомості студентів, що, як і кожна людина, бояться невідомості. 

А для того, щоб надійно скласти іспити під час сесії, потрібно знати лише кілька правил, які дозволять кожному студенту без особливих зусиль скласти їх на відмінно:

1. Варто повірити в свої сили. Якщо Вам здається, що цей предмет дуже важкий для розуміння, згадайте про те, що Ви не дарма вступили в цей навчальний заклад і повірте в себе. Насправді людина може все.

2. Підготуйтеся до іспиту психологічно і налаштуйте себе на те, що Ви успішно складете його.

3. Підготуйте великий обсяг матеріалу для підготовки і виберіть тільки головне. Саме цю інформацію і перечитуйте кілька разів в добу.

4. На кожне питання до іспиту підготуйте тези, які будуть чітко відображати зміст відповіді. Іншими словами, теза повинна дозволяти розповісти цілий текст з цього питання (такий підхід дуже цінний, якщо іспит проводять в усній формі).

5. Систематизуйте весь матеріал, щоб було легше сприймати великий обсяг інформації.

6. Намагайтеся не вчити напам’ять те, чого не знаєте. Краще постарайтеся розуміти те, що читаєте – такий підхід буде більш дієвим.

7. Підготуйте кілька основних пропозицій щодо кожного питання, щоб було легше асоціювати питання з інформацією, яку Ви будете розповідати чи писати.

8. Будьте готові до того, що питання будуть не такі легкі і намагайтеся усвідомити, що комусь трапляться найбільш складні.

9, Не читайте багато літератури перед іспитом. Забудьте про великі навантаження перед іспитом.

10. Забудьте про хвилювання, адже Ви повністю готові!

Переклад Широкової Наталії
статті сайту http://dipstart.ru.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь