Які нововведення очікують абітурієнтів під час ЗНО?

У «режимі очікування» ЗНО перебувають не тільки одинадцятикласники. Цього року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано майже 240 тисяч осіб. Трохи більше 160 тисяч з них – це цьогорічні випускники загальноосвітніх навчальних закладів, а решта – ті, хто закінчив школу раніше.

Про це прес-службі Національного університету «Львівська політехніка» повідомив народний депутат України, член комітету з питань науки і освіти, радник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Сергій Баранов-Мохорт.

 

«Особливих інновацій немає, – сказав він у інтерв’ю, – за винятком дат тестування і подання документів. А от абітурієнти «сюрприз» піднесли: не підтвердилася прогнозована активність з виявлення бажання проходити зовнішнє незалежне оцінювання».

Сергій Баранов-Мохорт підтвердив, що терміни, упродовж яких проводитиметься ЗНО цього року, змінені, але так, аби створити максимально сприятливі умови для абітурієнтів. Тестування з предметів, зокрема, заплановані з 15 травня до 7 червня, а їх результати будуть оголошені до 1 липня. До 12 липня передбачено розглянути всі апеляції учасників тестування. А приймання документів на вступ до ВНЗ триватиме упродовж усього липня.

«Таким чином, випускники минулих років зможуть подати документи в перших числах липня, поки цьогорічні абітурієнти матимуть кілька днів у запасі, аби «вивчати» результати тестування. Повторне подання документів у серпні-вересні вже не потрібне, як, зрештою, і продовження його терміну. Як бачимо, умови для вступників цьогоріч створені максимально сприятливі. На завершення хочу побажати всім абітурієнтам отримати той результат, який забезпечить перехід зі статусу «абітурієнт» в статус «студент» – резюмував Сергій Баранов-Мохорт.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь