Яка любов повинна бути в наших серцях

любов у серці Гайдар Роман

Автор: Гайдар Роман – студент групи РПЗ-4

Любов – це слово широкого значення, але рідко хтоcь коли-небудь серйозно задумувався над тим, як любити людину, яка для тебе означає все. Одного разу, спілкуючись з моєю хорошою подругою, зайшла мова саме за почуття любові. Я хочу розказати ключову частину цієї розмови, моя співрозмовниця заявила так:

Я в неї запитав:

Але на це питання почути відповідь мені не судилося. Але яка вона – справжня любов? А ідеальна любов повинна виглядати так:

 

Любов довготерпить – ці слова особисто для мене багато чого говорять, не кожна людина хоче терпіти, а довготерпіти- це вже вище людських сил. Але запитаймо, хлопці, себе в своїх серцях: коли ти любиш дівчину настільки, що вона для тебе в житті є всім, скільки часу ти можеш чекати відповідь від неї? День, два дні, тиждень? Ні, таку відповідь можна чекати роками, а інколи й ціле життя.

Любов милосердствує – іншими словами, скажімо, коли любиш когось по-справжньому, все можна віддати. Якщо б в руках наших це було, напевно, для коханої схилив би небо до землі, віддав би все, що маєш. Одного разу мені довелося чути одну життєву історію: довгий час зустрічалася молода пара, любов між ними була настільки великою, що один без одного вони не могли жити, але дівчина довгий час не могла признатися коханому, що в неї велика проблема – порок серця. Завжди думала: «В мене ще є час, в мене ще рік часу, я ще встигну, я не зможу без нього.» Але одного разу, коли хлопець їхав в відрядження по роботі і вже був на півдороги, йому зателефонували і він почув страшну звістку – його кохана в лікарні і в неї криза серцевого м’язу. Вмить пропало все: робота, справи, гроші – нічого не потрібно, лиш тільки вона. Повернувшись в рідне місце, він застає жахливу картину: дівчині потрібна пересадка серця. Після довгих пошуків донора, результату не було. Але несподівано для всіх появився донор і, на диво для батьків дівчини, операція пройшла успішно. Зчасом дівчина оговталась від пережитого, але коханий довгий час не приходив, незважаючи на те, що вона його чекала більше, аніж хотіла жити. За деякий час їй сказали: «Він не уявляв життя без тебе і лиш тому в твоїх грудях зараз б’ється його серце.»

Любов не величається – людина, яка любить, ставить на перше місце не свої інтереси, а щастя людини, яку щиро любить. А також любов – не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить в усе, сподівається всього, усе терпить.

Скоро день всіх закоханих… Ні, я не пропагую це свято, але це чудовий привід перевірити в думках свої почуття, зробити висновки і чітко поставити межу: де любов, а де дружба, і в кінці-кінців  сказати найважливіші людині слова  – я тебе кохаю! Зроби це і навіть якщо тебе чекає невдача, все-таки ти відчуєш себе мужчиною.

 

Автор Гайдар Роман

Джерело: сайт Християнської пісні

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь