Юні знавці кримінального права.

Підготувала: викладач правничих дисциплін Шумляковська М. П.

золочівський коледж“Історія – це скарбниця наших діянь,свідок минулого,
приклад і повчання для сьогодення,
попередження для майбутнього…”
М.Сервантес

Юні знавці кримінального права.

21 листопада 2012 року у ВСП Золочівський коледж  НУ «Львівська політехніка» відбулась гра-змагання «Знавці кримінального права».
Метою проведення гри-змагання було: закріпити набуті знання з кримінального права, навчити студентів користуватися своїми правами в різних ситуаціях, виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, розвивати інтерес в студентів  до читання літератури, матеріалів періодичної преси, перегляду телепередач на правову тематику.

Учасниками гри стали студенти другого курсу спеціальності «Правознавство», яких було сформовано в дві команди: «ДІАМАНТ» та «БОРЦІ».  Також із студентського складу було обрано журі, а організатором гри-змагання була викладач правничих дисциплін Шумляковська М. П.
На початку змагання виступили капітани команд із своїми девізами. Отже, капітаном команди «ДІАМАНТ» була Чучмай Наталія, яка виступила із девізом: «Dura lex, sed lex – Закон суворий, але ж закон», а команду суперників «БОРЦІ» очолила Пелех Христина із девізом: «Ми боремось, стараємось і всього добиваємось».
Гра-змагання включала в себе п’ять конкурсів: I конкурс «Кримінальне   право», ІІ -«Правознавчі терміни», ІІІ -«Класифікація злочинів та види покарань», ІV -«Конкретна  ситуація», та V конкурс  – «Конкурс  капітанів».
Студенти коледжу були кмітливими та активними, проявили свої знання та вміння не лише в команді, але й індивідуально — у вигляді конкурсу капітанів.
За результатами гри перемогла дружба!
Вітаю всіх учасників гри-змагання «Знавці кримінального права» і бажаю їм наснаги та успіхів у навчанні.

 

Світлини із гри у ФОТОГАЛЕРЕЇ

 

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь