У Міносвіти створено штаб із контролю за проведенням вступної кампанії

У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України створено штаб із контролю за проведенням вступної кампанії. Метою роботи оперативного штабу має стати контроль за проведенням вступної кампанії та вжиття необхідних заходів для вирішення проблемних питань.

Членам оперативного штабу «Вступна кампанія 2012 року» доручено налагодити взаємодію з центральними органами виконавчої влади, що мають у підпорядкуванні навчальні заклади, правоохоронними органами, регіональними управліннями освіти та органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів щодо розв’язання проблемних питань вступної кампанії. Також утворений оперативний штаб має систематично інформувати громадськість та засоби масової інформації про хід вступної кампанії, виявлені факти порушень і зловживань у вищих і професійно-технічних навчальних закладах та вжиті заходи.

У відповідності з затвердженим планом роботи оперативного штабу з 2 липня мають розпочати роботу приймальня громадян та консультаційні телефони з питань вступної кампанії, а на працівників міністерства покладені обов’язки організації постійного прийому громадян та забезпечення оперативного реагування на зміст їх звернень.

Також наказом міністерства встановлені номери консультаційних телефонів: оперативного штабу з питань вступу до вищих навчальних закладів – 486-78-48, до професійно-технічних навчальних закладів – 279-16-56.

Приймання документів від вступників до вищих навчальних закладів розпочинається 2 липня. Перші рейтингові списки вступників, які вступатимуть на основі повної та базової загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування будуть оприлюднені вищими навчальними закладами 1 серпня не пізніше 12 години.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь