У Львівській політехніці говорили про європейський вибір освіти в Україні

Програма «Intercambio» Україна – Португалія

Міжнародний семінар на тему «Європейський вибір – освіта в Україні (програма «Intercambio» Україна – Португалія)» розпочався у Національному університеті «Львівська політехніка». Її організатором виступила Академічна гімназія, що діє при цьому навчальному закладі.

Серед учасників представницького зібрання педагогів – делегації із США, Туреччини, Румунії, Молдови, Португалії та Швеції, освітяни академічного ліцею при Херсонському державному університеті.

 

Вони обговорять важливі проблеми з налагодження і розвитку міжнародних контактів між школами, а головне – між дітьми різних країн, ознайомлення педагогів з досвідом роботи їх колег тощо.

Відкриваючи семінар, директор Львівської академічної гімназії Леся Юхман наголосила на важливості розширення і поглиблення контактів українських і зарубіжних педагогів, інтегррації вітчизняної школи у європейський освітній простір. П’ять років тому академічна гімназія долучилася до програми «Intercambio», уклавши відповідні угоди із своїми португальськими партнерами. Це дозволило невдовзі здійснити цілу низку цікавих і змістовних заходів, зокрема, ознайомитися з досвідом роботи один одного, організувати і провести обмінні поїздки школярів, під час яких вони змогли познайомитися й подружитися, ближче пізнати один одного.

Вітаючи учасників міжнародного освітнього семінару, проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки професор Дмитро Федасюк перефразував крилатий вислів американського астронавта Нейла Амстронга, котрий першим із землян ступив на місячну поверхню: «Маленькі кроки дозволяють досягти великої мети! Маленькі кроки, які роблять наші діти назустріч один одному, дозволяють досягти великої мети дорослих – об’єднати Європу і світ!».

Упродовж трьох днів, поки триватиме семінар, господарі та гості проведуть презентацію своїх навчальних закладів, докладно ознайомляться з роботою однієї з кращих львівських шкіл – Академічної гімназії, поспілкуються з її вихованцями, побувають на екскурсіях у музеях та інших історичних і мистецьких закладах міста.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь