У Львові спорудять пам’ятник студенту

памятник студенту львівІдею розробляють у Львівській політехніці

14 березня у «Львівській політехніці» стартував конкурс на кращу ідею створення пам’ятника студенту. Метою створення такого пам’ятника є увіковічення спогадів про студентське життя для випускників та підвищення іміджу студента, як найвільнішої частини суспільства. До того ж, це символізація того, що у «Львівській політехніці» поважають та дотримуються прав студентів, а також надають можливість самореалізації політехнікам.

– Реалізація відповідного проекту відбувається на основі творчого конкурсу робіт серед студентів та аспірантів «Львівської політехніки». Проект повинен бути узгоджений з скульптором-виконавцем. Виготовлення пам’ятника планується у квітні – вересні 2012 року, щоб вже до наступного Міжнародного Дня студента постамент гідно постав перед IV навчальним корпусом. Переможець конкурсу на кращу ідею створення пам’ятника студенту нагороджується грамотою та грошовою винагородою у розмірі 1000 гривень, – розповів голова колегії та профкому студентів і аспірантів «Львівської політехніки» Богдан Поліщук.

Організатори конкурсу зазначають, що образ пам’ятника може бути довільним (від фігури людини до метафоричної абстракції), однак оглядач скульптури повинен зрозуміти одразу, що це пам’ятник студенту, не читаючи таблички. Також буде організовано виставку робіт для визначення глядацьких симпатій.

Кошти на виготовлення скульптури планують шукати у спонсорів, меценатів та серед випускників «Львівської політехніки».

Урочисте відкриття пам’ятника студенту відбудеться 17 листопада 2012 року під час святкування дня студента у «Львівській політехніці».

– Найголовніша мета цього конкурсу – показати, що студенти є потужною рушійною силою в нашій державі, і не менш важливе те, як вони можуть легко стирати кордони на шляху до здійснення своїх мрій, – наголосив Поліщук.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Джерело:
Західна інформаційна корпорація

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь