У Львові пройде тиждень для інноваторів, ІТ-фахівців та науковців

Наступний тиждень у Львові насичений подіями для інноваторів та фахівців ІТ-сфери. Зокрема, у понеділок-вівторок відбудеться заключна конференція проекту «Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу», а також Lviv Mobile Development Day. Крім того, триває прийом заявок на участь у новому сезоні Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив-2012», оголошеного компанією «Global Management Challenge Ukraine».

 

«Це можливість для львівських підприємств-інноваторів, по-перше, дізнатися про програми, гранди, фонди, доступ до них. По-друге, це дасть їм змогу знайти партнерство, яке допоможе наблизитися до розвитку своєї ідеї, в подальшому її реалізації», – зазначила в. о. начальника управління економіки ЛМР Вікторія Довжик.

Відтак, 17–18 вересня 2012 року у Львові відбудеться заключна конференція проекту «Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу» під назвою «Чи стане Україна частиною Європейського дослідницького простору?» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Конференція проходитиме у приміщенні Ратуші: 1-й день – кабінет 202, 2-й день – кабінет 230 (пл. Ринок, 1).

На конференції передбачено заслухати доповіді експертів щодо самого проекту, практичні аспекти проектної діяльності, інструменти розвитку економіки, а також про внутрішні ініціативи у сфері науково-технологічної та інноваційної діяльності. Також будуть розглянуті перспективи використання фінансових інструментів ЄС з підтримки науково-технологічних проектів та практичні поради щодо підготовки та реалізації проектів.

Також буде представлено проектні ідеї наукових груп Львівщини та інших учасників. Фахівці нададуть актуальну інформацію про нові конкурси 7-ї Рамкової програми ЄС на 2013 рік за напрямками «Здоров’я», «Продукти харчування, сільське господарство, біотехнології», «Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ)», «Малі та середні підприємства» і наступну європейську програму «Горизонт» (2014–2020 рр.).

До участі у конференції запрошено ключових українських експертів, науковців, представників регіональної та центральної влади, а також представників регіональних агенцій, малого і середнього бізнесу. Організаторами прес-конференції є: проект «Формування мережі обміну

інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу», НДО «Агенція європейських Інновацій», асоціація «Львівський центр інновацій», Львівський центр науки, інновацій та інформатизації.

 

Триває прийом заявок на участь у новому сезоні Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив – 2012», оголошеного компанією «Global Management Challenge Ukraine». Інноваційні проекти приймають із 15 серпня до 28 жовтня на сайті конкурсу www.ukrinnovation.com. Кращі проекти будуть представлені венчурним інвесторам України та США, а переможець отримає можливість розвитку свого проекту в бізнес-інкубаторі «Happy Farm».

Переможець конкурсу отримає приз – програму розвитку свого проекту в бізнес-інкубаторі «Happy Farm». Переможці в молодіжних номінаціях також будуть нагороджені навчальними програмами від партнера конкурсу «Інноваційний прорив – 2012» бізнес-інкубатора «Happy Farm». За три роки проведення конкурсу в ньому взяло участь більше 900 інноваційних проектів.

Презентація конкурсу «Інноваційний прорив» у Львові проходитиме 19 вересня в ЛНУ ім. І. Франка (головний корпус, 439 аудиторія) та 20 вересня в НУ «Львівська політехніка» (IV корпус, 209 аудиторія, 16:30).

Докладніше – в оригінальному матеріалі

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь