Уряд схвалив проект Указу Президента України щодо призначення стипендій ім. Т.Шевченка учням шкіл

5 серпня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Указу Президента України “Про призначення стипендій імені Тараса Шевченка учням загальноосвітніх навчальних закладів”. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС).

 

Проект Указу підготовлено МОНМС з метою призначення стипендій імені Тараса Шевченка десяти кращим учням шкіл, які досягли особливих успіхів у вивченні української мови та літератури, з числа переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2011/2012 навчального року, їх морального й матеріального заохочення.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 1 серпня 2000 року №940 “Про вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка” засновано десять щорічних стипендій імені Тараса Шевченка учням шкіл України за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури.

Призначення Президентом України цих стипендій свідчить про підтримку державою обдарованої молоді, створення умов для

її подальшого розвитку, сприяє піднесенню престижу української мови і літератури, заохочує школярів до поглибленого вивчення державної мови, до нових шляхів пошуку знань і наукової роботи.

07.09.2012 09:18, за матеріалами: МОНмолодьспорт

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь