Скільки заробляють українські студенти?

заробіток Золочівський коледжОсновною причиною роботи під час навчання українські студенти називають додатковий дохід, згідно з результатами опитування порталу rabota.ua

При цьому, як правило, дохід працюючих студентів в Україні становить від 1 тис. до 2,5 тис. грн на місяць (63% респондентів). В той же час кожен п’ятий респондент відповів, що заробляє в місяць від 2,5 до 5 тис. грн, і тільки 3% студентів отримують від 5 тис. грн до 7,5 тис. грн.

Однак продовжувати кар’єру в компанії, в якій вони працюють зараз, готові тільки 16% опитаних. Приблизно 50% працюючих студентів збираються після закінчення навчання влаштуватися до іншої компанії.

Основною мотивацією у поєднанні навчання і роботи є зарплата, згідно з відповіддю

56% респондентів, разом з тим близько 25% українських студентів шукають роботу за фахом для додаткового досвіду у своїй професії.

Найчастіше українські студенти задіяні в сферах реклами та PR-послуг (16%), освіти (13%), оптової торгівлі та дистрибуції (13%), готельного та ресторанного бізнесу (13%) і послуг для населення (13%).

Між тим, тільки 6% респондентів знають про держпрограми з працевлаштування студентів або випускників ВНЗ. Серед подібних програм студенти називали „Інновацію”, Work and Travel і програму працевлаштування, яку реалізує Університет ім. Т.Шевченка. Крім того, студенти відзначали можливість укладення студентом цільового договору та можливість працевлаштуватися за розподілом після закінчення навчання.

Портал rabota.ua опитав 1050 студентів з усієї України, на основі бази користувачів сайту.

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь