Свято книги у Львівській політехніці

24 вересня в Національному університеті «Львівська політехніка» розпочався традиційний Тиждень книги. А передувала цьому непересічна подія – відкриття нової великої академічної книгарні Видавництва Львівської політехніки у приміщенні студентської бібліотеки.

Тут є все, аби зустріч із книгою надовго запам’яталася відвідувачам: і доступні стенди, і затишний куток, де можна ознайомитися з книжковими новинками, й Інтернет.

Тиждень книги розпочався в університеті одразу по завершенні ХІХ Львівського Форуму видавців. Серед майже 400 видань, поданих на конкурс, 10 репрезентувало університетське видавництво – активний учасник і призер практично всіх українських книжкових ярмарків. Цьогоріч призерами Форуму стали три видання львівських політехніків: книга Олени Левченко «Укрансько-російсько-білорусько-болгарсько-польський словник порівнянь» , монографія колективу авторів за редакцією Олександра Марченка і Корнилія Третяка «Дослідження гравітаційного поля, топографії океану та рухів земної кори в регіоні Антарктики» та велика спільна праця Анатолія Загороднього та Геннадія Вознюка «Фінансово-економічний словник».

Як розповідає директор Видавництва Іван Паров’як, програма цьогорічного книжкового свята передбачає проведення найрізноманітніших заходів. Це – і презентації нових видань, і зустрічі з авторами книг, і виставки-продажі навчальної та наукової літератури. Передбачений і флеш-моб «Читають усі!» на майданчику перед головним корпусом університету, під час якого всім охочим вручатимуть подарункові сертифікати на придбання книг.

Акції Тижня книги відбуватимуться в різних будівлях та залах університету і триватимуть до 30 вересня.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь