Святкування дня святого Валентина у нашому коледжі

Свято Валентина – одне із найулюбленіших свят малоді. Наші студенти не виняток. До цього дня готувалися зазделегідь, а саме: підбирали сценарій, готували костюми.

За тиждень до свят стартував конкурс “Панянка коледжу” online. Усі бажаючі студентки розмістили на сайті коледжу свої фотографії і розпочалося голосування. За останню добу в лідери вийшли три конкурсантки, які періодично займали І, ІІ, ІІІ місця відповідно. Отже, було вирішено нагородити Смаль Ірину, Кочкалову Юлю і Баран Ірину.

Ведучі Михайлів Надія та Козак Дмитро чудово справилися із своїми обов’язками.

 

Оплесками нагородили присутні Лукаша (Заяць Роман) і Мавку (Кулішко Наталія) які майстерно виконали діалог із твору “Лісова пісня” Лесі Українки а також поезії про кохання у виконанні Іськіва Олега, Чучман Наталі, Назара Тараса. Звучали слова про кохання англійською мовою.

А найцікавішими для всіх стали конкурси:

хлопці заплітали дівчат;

дівчата годували хлопців;

із зав’язаними очима шукали одне одного. Це було весело! Переможці отримали призи, а усі глядачі – заряд позитиву і веселощів.

У коханні крім слів дуже важливі жести, міміка. Отож, сценка “Ти мене любиш?” у виконанні Михайлів Н. та Федишини С. а також мім-сценки “Запрошення” у виконанні хлопців із групи РПЗ-2 усім сподобалися.

 

Фотографії із дня святого Валентина шукайте у фотогалереї

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь