Міносвіти просить вузи включити студентів до складу приймальних комісій

приймальна комісія золочівський коледжВідкритість проведення вступної кампанії-2012 планується забезпечити шляхом включення представників студентства до складу приймальних комісій

З таким проханням міністр освіти звернувся до керівників вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

У листі, підписаному міністром Табачником, зазначається, що до міністерства надходять звернення органів студентського самоврядування, а також молодіжних громадських організацій щодо необхідності забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році.

Зважаючи на це Міністерство освіти просить включити до складу приймальної комісії представника органу студентського самоврядування вищого навчального закладу для участі у роботі приймальної комісії.

Нагадаємо, приймальна комісія є робочим органом вищого навчального закладу, на який покладено організацію прийому вступників.

Вступна кампанія та прийом заяв від вступників у 2012 році розпочнеться 2 липня, цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів.

ЗНО розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 18 до 23 червня. Участь у ЗНО мають намір взяти майже 329 тис. зареєстрованих учасників.

Бажаєте більше дізнаватись про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2012 року – приєднуйтесь до групи “Абітурієнт 2012” ВКонтакті або спільноти “Вступна кампанія” у Facebook.

За матеріалами: Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь