Львівська політехніка візьме участь у форумі про освіту в сфері ІТ

Національний університет «Львівська політехніка» візьме участь у Першому всеукраїнському форумі «Освіта в ІТ сфері в 21 столітті: пріоритети, проблеми, рішення», який проходитиме 14-15 березня в Одесі.

Як інформує прес-служба ЛМР, тематика форуму передбачає визначення шляхів та можливостей співпраці компаній, вищих навчальних закладів та державних органів у сфері підготовки ІТ спеціалістів, обмін досвідом в рамках співпраці, досягнення домовленостей про співпрацю між ВНЗ та ІТ компаніями, а також розробку концепції розвитку ІТ освіти на найближчі роки.

Серед учасників форуму – перший заступник міністра освіти та науки, молоді та спорту – Євген Суліма, директор Державного центру зайнятості – керівник виконавчої дирекції Фонду обов’язкового страхування від недієздатності України – Петро Петрашко, співзасновник та головний партнер ТА Venture – Вікторія Тігіпко, представники компаній EPAM Systems, Microsoft Україна, Luxoft, Itera Consulting, Soft Serve, Арт-Мастер. Вищі навчальні заклади будуть представлені Одеським національним політехнічним університетом, Харківським національним університетом радіоелектроніки (ХНУРЕ), НТУ «Київський політехнічний інститут», НУ «Львівська політехніка», Одеським національним університетом ім. Мечникова, КА «ШАГ».

Під час Форуму ректор ХНУРЕ Михайло Бондаренко спільно з харківськими колегами представить своє бачення завдань сучасної освіти в умовах розвитку ІТ сектору та стандарт магістра з інженерії програмного забезпечення. Проректор НУ «Львівська політехніка» Дмитро Федасюк розповість про досвід співпраці Львівської Політехніки з ІТ компаніями, проблеми та перспективи спільних проектів, інкубаторів, лабораторій. Координатор ІТ Комітету ЄБА Оксана Борисенко (Київ) та Валерій Красовський, виконавчий директор «Сігма Україна» (Харків) розкажуть про підтримку ІТ освіти на державному рівні, джерела фінансування ІТ проектів, підтримку студентів та ВНЗ. Делегати від ІТ компаній та ВНЗ поділяться досвідом спільної роботи, першими результатами співпраці, обговорять проблеми та перспективи партнерства та спільними зусиллями розроблять нові ефективні механізми взаємодії.

Організаторами Форуму є компанія Luxoft, Асоціація «ІТ Україна», Одеський національний політехнічний університет, Європейська Бізнес-Асоціація, Львівський Кластер ІТ та Бізнес-Послуг.

Джерело: ЗІК

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь