Львівська політехніка випустила довідник для цьогорічних абітурієнтів

Національний університет «Львівська політехніка» видав довідник для цьогорічних вступників Довідник для абітурієнтів 2012. У книжці, що складається із декількох розділів, вміщені коротка розповідь про історію та сьогодення університету, витяг із Правил прийому у 2012 році, зразки завдань для самоконтролю абітурієнтів із математики, хімії, української мови та літератури, англійської та німецької мов.

Упорядники довідника доповнили його певним «ліричним» відступом-порадою, адресованим абітурієнтам та їх батькам як правильно обрати майбутню професію. У книзі також подається лаконічний перелік 15 переваг навчання у Львівській політехніці, серед яких чільне місце відведено таким аргументам, як нагромаджений упродовж століть багатий досвід підготовки інженерних кадрів, високоякісна освіта та міжнародне визнання диплома, наявність в університеті сучасної матеріально-технічної бази для занять та наукових досліджень, можливість навчатися і стажуватися за кордоном тощо.

Суттєвим доповненням видання є довідкові дані, що містять адреси і номери телефонів дирекцій всіх навчально-наукових інститутів та університетської приймальної комісії.

Видання максимально інформативне, компактне, зручного формату. Придбати його можна у книгарні, що розташована у головному корпусі: вул. С. Бандери, 12, тел. 258-24-92; понеділок – п’ятниця: 9.00–18.00; субота: 10.00–13.00.

Докладніше про Довідник для абітурієнтів 2012

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь