Користування Єдиною базою з питань освіти для вузів буде платним

У Міністерстві освіти визначили вартість, яку сплачуватимуть вищі навчальні заклади за послуги доступу до Єдиної державної бази з питань освіти

Про це йдеться у листі профільного міністерства, що надісланий на адреси керівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

У Міністерстві освіти повідомили, що послуги з організації та підтримання доступу до електронної бази надає ДП “Інфоресурс”.

У 2012 році вартість разової послуги з підключення вищого навчального закладу до Єдиної бази, під час якої забезпечується доступ одного робочого місця до Єдиної бази, становить 744,00 гривні. При потребі навчального закладу у додаткових робочих місцях доступу до Єдиної бази, відповідне підключення здійснюється за 477,12 гривень за кожне додаткове робоче місце.

У Міносвіти також зазначили, що вищий навчальний заклад має можливість підключити власну систему доступу до Єдиної бази за умови, що використання такої системи погоджено з розпорядником. Вартість зазначеної послуги у 2012 році становитиме 9 297,12 грн.

Відповідно до визначеної вартості послуг, підключені до бази

навчальні заклади сплачуватимуть щоквартальну плату за підтримання доступу у розмірі, що встановлюється залежно від фактичної кількості студентів, які навчались у навчальному закладі станом на 1 жовтня 2011 року, з розрахунку 0,36 грн за одного студента.

Кошти за послуги навчальні заклади сплачують на поточний рахунок ДП “Інфоресурс”.

Як відомо, Єдина державна електронна база з питань освіти була створена за пропозицією Міністерства освіти у відповідності з постановою Кабінету Міністрів.

Єдина база є автоматизованою системою збирання, верифікації, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо надавачів та отримувачів освітніх послуг з метою забезпечення потреби фізичних та юридичних осіб.

Володільцем Єдиної бази є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

 

За матеріалами: Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь