Зустріч із поетами у ЦРБ Золочева

27 квітня 2012 року відбулася   зустріч із поетами, яка проходила у  Центральній Золочівській бібліотеці в рамках фестевалю «Молодий лев». Цей своєрідний поетичний десант—справжнє свято для поціновувачів поетичного слова. Впродовж години  перед присутніми виступали: Марія Людкевич—заступник голови обласної організації письменників, Юрій Загородній—перекладач і поет з Києва, Лазарук—деректор музею Володимера Івасюка у Чернівцях, Василь Карп’юк, молоді поетеси з Івана Франківська. Поезія лунала і на польській мові у виконанні автора Анджея Бартинського із м. Вроцлава. Поезії, покладені на музику, виконував Олесь Дяк. Приспів його пісні «Тільки ти» на закінчення співали усі присутні. Свої поезії читали і золочівські поетеси—Катерина Тихонова та Ірина Белінська.

Більшість гостей подарували свої книги – збірки поезій для ЦРБ.

Жулин Л.Я.: “Поезією захоплююся давно. Стараюсь – читати і знати, як відомих так і молодих поетів. Кожен із виступаючих приніс СВОЄ СЛОВО, своє бачення світу.
Відкрила для себе молодий талант – Василя Карпюка”

Боршовська Роксолана (гр. БЕП-1): «Дуже сподобалося. Шкода, що так мало людей це чули і бачили»

Вельган Марія (гр. БЕП-1) «Олеся Дяка чула по радіо. А тут побачила і почула наживо. Співає він дуже класно!».

Надія Михайлів: «Я сама пишу поезію, мені це дуже подобається. Я взяла автографи і тепер обов’язково про цих авторів прочитаю у facebook і буду слідкувати за їхніми успіхами»

 

Автори: Жулин Л.Я., Боршовська Р., Вельган М., Михайлів Н.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь