Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

Майбутні абітурієнти склали тест ЗНО з хімії, правильні відповіді мають бути оприлюднені у середу 16 травня. Офіційне оголошення результатів учасників відбудеться після 30 травня

Тестування з хімії відкрило основну сесію ЗНО-2012, яка цього року триватиме до 7 червня.

Тест з хімії виявили бажання складати більше 46 тисяч абітурієнтів з 329 тисяч зареєстрованих учасників тестування. Оперативні дані регіональних центрів оцінювання якості освіти свідчать про те, що показник явки абітурієнтів на пункти тестування коливається в межах 90% від загальної кількості зареєстрованих осіб на ЗНО з хімії.

У тесті ЗНО з хімії абітурієнтам необхідно було виконати 60 тестових завдань, на що їм відводилося 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування з хімії правильно виконавши всі завдання тесту складає 94 бали.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту (арифметична сума балів за виконання завдань тесту), після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у

оцінки за шкалою від 100 до 200 балів.

Зазначимо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з хімії.

У відповідності з календарним планом проведення ЗНО-2012, оголошення перших результатів тестувань має розпочатися починаючи з 30 травня. Про дату офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з хімії буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії мають бути оприлюдненні УЦОЯО у середу 16 травня та будуть розміщені у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату тестування з хімії, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою.

Нагадуємо, що цього тижня буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з російської мови та географії. Про особливості тестів з цих навчальних предметів читайте у розділі Підготовка до ЗНО.

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь