Дублікати сертифікатів

сертифікат зно 2012

 

 

З’явилась можливість виготовлення дублікатів сертифікатів ЗНО

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – CЕРТИФІКАТ) – це документ, що засвідчує факт проходження абітурієнтом зовнішнього оцінювання. У випадку втрати чи пошкодження CЕРТИФІКАТА та за необхідності внесення змін у персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові, серія та номер документа) Вам необхідно особисто звернутись до Львівського РЦОЯО та подати письмову заяву на виготовлення дубліката CЕРТИФІКАТА.

Порядок отримання дублікатів сертифікатів 2010 – 2012 років


 

  Зразки заяв

  • Втрата сертифіката
  • Пошкодження сертифіката
  • Зміна даних

 1. Абітурієнт особисто подає власноручно написану заяву встановленого зразка до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
   До заяви додаються:

  • копія документа, що посвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання;
  • копія платіжної квитанції про компенсацію витрат на виготовлення дубліката сертифіката;
  • дві фотокартки розміром 3×4 см;
  • два пластикових файли формату А4 для зберігання документів;
  • пошкоджений сертифікат.
 2. Зразки квитанцій

  • отримання особисто
  • отримання поштою

 3. Під час приймання заяви проводиться ідентифікація заявника та здійснюється звірка копій документів з їхніми оригіналами. Фотокартка заявника наклеюється на його заяву
 4. Дублікат сертифіката видається абітурієнту або його довіреній особі у термін, визначений чинним законодавством, після розгляду заяви робочою групою та за письмовим розпорядженням директора регіонального центру.

Під час видачі дубліката сертифіката одержувач надає регіональному центру розписку, де крім інших відомостей, указує номери отриманого дубліката сертифіката та наявної на ньому голографічної наліпки.

Порядок отримання дублікатів сертифікатів 2008 – 2009 років

 1. Для отримання дубліката сертифіката потрібно подати до Українського центру оцінювання якості освіти відповідну заяву (див. тут).
 2. До заяви необхідно додати копію паспорта або свідоцтва про народження, на підставі яких відбувалася реєстрація для участі в тестуванні, квитанцію про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката (див. тут), зіпсутого сертифіката або копію втраченого (якщо такі є).
  Джерело: lvtest.org.ua
Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь