До джерел духовних

Страдч24 березня 2012 року група студентів та викладачів здійснили поїздку-прощу у село Страдч, Львівської області.
Організатором і керівником прощі був отець Юрій Галабуда—священик церкви  Миколая Чарницького у м. Золочеві.
Чудова погода, щира молитва, цікава розповідь о. Юрія про місце, куди ідемо заздалегідь налаштували нас і створили відповідний настрій. Село Страдч ніби й нічим не виділяється серед інших сіл. Але коли ми піднеслися до церкви—одне здивування і захоплення змінювалися іншим.
Церква розташована на горі, в середині якої—кам’яні печери. За легендою, в одній із таких печер-церков, колись заховались жителі від татар. Загарбники завалили вхід і підпалили. Люди в муках і страданнях загинули… Тому-то і Страдч.
Хресна дорога… Вона спершу йде по рівній, згодом спускається вниз, а останні три  стації—стрімко піднімається вгору. Кожен на собі відчув, який не легкий той шлях. Викладачі і студенти почергово відчитують стації і несуть хрест. Кожна стація—це фігури у людський зріст, що відображають той чи інший момент сходження на Голгофу.
Хресна дорога, сповідь, причастя… Наші сходинки до вершин Духу. Цей день надовго залишився у пам’яті кожного, і, напевне, проща змінила  кожного з нас на краще. Більше фотографій у нашій фотогалереї

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь