Двері Політехніки були відкриті навстіж…

Минулої суботи сотні цьогорічних вступників та їхніх батьків прямували до першого навчального корпусу Львівської політехніки. Найбільша зала університету була заповнена майже уся. Хоча працівники приймальної комісії не були впевнені, чи вдасться зібрати велику аудиторію. Адже це був другий у цьому навчальному році «День відкритих дверей». Перший відбувся у листопаді минулого року.

Правила прийому «висять» на сайті Політехніки, друкувалися у кількох газетах. Здавалось би усі все знають, усе всім зрозуміло… І тим не менше запитання до відповідального секретаря приймальної комісії університету Олега Давидчака «сипалися» одне за одним. Найбільше їх було від студентів коледжів та їхніх батьків. Олег Романович підтвердив, що і цього року студенти коледжів, які входять до структури університету і мають інтегровані навчальні плани, можуть вступати без ЗНО на третій курс Політехніки. З інших коледжів – на другий курс.

 

Цікавила вступників і річна оплата за навчання для контрактників. Олег Романович сказав, що вартість навчання по різних напрямах буде оприлюднена до кінця березня. Він прогнозує, що вона залишиться на рівні минулого року, хіба що зросте на індекс інфляції.

Було кілька запитань щодо військової кафедри. Її в університеті вже немає. Але студенти, які вчаться у Політехніці, можуть стати офіцерами запасу в Академії Сухопутних військ України імені Гетьмана Сагайдачного за контрактом.

У вестибюлі першого корпусу виставлено стенди з докладної інформацією про усі напрями і спеціальності кожного Навчально-наукового інституту. Але майже усі вступники і батьки попрямували за директорами інститутів для більш предметної розмови про умови навчання і проживання у гуртожитках, перспективи працевлаштування.

Журналіст університетського тижневика «Аудиторія» вирішив приєднатися до тих, кого зацікавив Інститут енергетики та систем керування. Його очільник доктор технічних наук професор Орест Лозинський попередив майбутніх студентів: «Вчитися у нас важко, неабиякі вимоги до рівня знань математики, фізики. Але майже сто відсотків наших випускників знаходять роботу за спеціальністю. Адже енергетика була і залишається провідною галуззю економіки будь-якого регіону…».

Орест Юліанович з гордістю показав гостям лабораторії з найсучаснішим електротехнічним обладнанням, яке безоплатно передали для підготовки студентів провідні фірми світу, зокрема, «Шнайдер електрик», «Мюллер», «СВ Альтера» та інші.

 


Джерело: Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Фото Андрія Савчишина

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь