Вживання їжі за комп’ютером. Чому це небезпечно?

Для сучасної людини комп’ютер став просто невід’ємною частиною всього життя. Дуже часто ми не можемо відірватися від нього, щоб повноцінно поїсти, і зазвичай кидаємо собі в рот усе, що трапляється під руку, не відходячи нікуди від свого робочого місця, не відволікаючись від захоплюючої гри і не припиняючи дивитися черговий фільм.

Але, за твердженням вчених, вживання їжі за комп’ютером дуже шкідливе і навіть небезпечне. Чому це небезпечно? Виявляється, все дуже просто і кожен про це вже чув не раз.

 

Вчені з Українського інституту екології людини провели низку корисних досліджень і дійшли висновку, що приймання їжі за комп’ютером може бути небезпечним для людини. Фахівці провели структурний аналіз простої води, поставивши її в склянці на деякий час біля комп’ютера. Відомо, що вода здатна реагувати навіть на малі електромагнітні поля, під впливом яких її молекули змінюються. Таким чином, людина, яка постійно приймає їжу за комп’ютером, зауважимо, їжу, яка містить в собі воду, з часом стає агресивною. Така негативна енергія з часом накопичується в організмі і в кінцевому підсумку призводить до розвитку хвороби Альцгеймера, до появи злоякісних утворень, до депресії і психічних розладів.

Крім того, всім відомо, що для нормального травлення важливо приймати їжу, зосередившись безпосередньо на ній, а не на чомусь іншому, наприклад, кінофільмі або комп’ютерній грі. Коли людина захоплена, вона їсть практично автоматично, не приділяючи уваги пережовуванню їжі, не відчуваючи її запаху і смаку. Результатом цього стає гастрит, який нерідко перетікає у виразку, порушення обміну речовин і шлунково-кишкового тракту, а також надмірна вага. Зауважимо, що надмірна вага – це незмінний супутник людей, які постійно жують за комп’ютером. У процесі захоплення грою або, приміром, соціальними мережами людина безупинно вживає цукерки, чіпси, печиво, горіхи тощо, і це зрозуміло, адже в мозок через комп’ютерну захопленість не потрапляє сигнал про насичення, оскільки він зайнятий абсолютно іншою діяльністю, більш цікавою. У підсумку їсти хочеться знову і знову, незважаючи на те, що організм вже насичений і отримав цілком достатню кількість калорій.

Крім того, переїдання може призвести не тільки до надмірної ваги, але й до цукрового діабету, адже малорухливість у поєднанні з надлишком їжі спричиняє в остаточному підсумку порушення засвоюваності глюкози в організмі. За твердженням фахівців, у кожного третього пацієнта, який проводить до 10 годин на день за комп’ютером, діагностують цукровий діабет другого типу.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь